Hämeen Hallituspartnerit - Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä, kerromme mielellämme lisää toiminnastamme ja mahdollisuuksistamme kehittää yrityksesi hallitusta.

Hämeen Hallituspartnerit
c/o Lahden Yrittäjät
Tuire Puolakka, sihteeri
p. 050 597 1989
Vesijärvenkatu 15, 5. krs
15140 Lahti

tuire.puolakka@prosito.fi

 

Hämeen Hallituspartnerit ry:n hallitus


Puheenjohtaja
Matti Kuvaja

0400 498 030
matti.kuvaja@encorepartners.fi



Varapuheenjohtaja
Kari Kaartinen

0400 409 253
kari.kaartinen@ambientia.fi



Jäsen
Merja-Leena Alenius

040 523 3222
merja-leena.alenius@mbe.fi



Jäsen
Jukka Anttonen

0440 357 015
jkanttonen@lahdentalot.fi



Jäsen
Asko Hänninen

040 451 0901
asko.hanninen@for-partners.fi



Jäsen
Anitta Niemelä

040 742 1110
anitta@anittaniemela.fi



Jäsen
Juha Sundberg

050 511 9039
juha.sundberg@rantalainen.fi



Jäsen
Esa Vataja

040 505 2202
esa.vataja@audeo.fi



Sihteeri
Tuire Puolakka

050 597 1989
tuire.puolakka@prosito.fi